První dojem - Aku no Hana

6. dubna 2013 v 15:11 | Happy |  Anime
What the actual fuck.

Aku no hana je 13-dílná manga adaptace od studia Zecxs. Manga je o hormony poháněných pubertálních retardech, co dělají píčoviny. Hlavní postava Kasuga čte (na japonské poměry, that is) obskurní knihy, jako například Květy zla od Baudelaira, a všem říká, jak tomu nerozumí (well, hipster). Brzo se nechá strhnout rebelantskou Nakamurou (teda, spíš ho blackmailuje) a spolu začnou dělat dekadentní věci, protože fuck everything. Není to komedie (teda, někomu to může připadat fakt směšný).

Edgy teenagers, the manga.

Upřímně řečeno jsem jí moc nemusel, ale věděl jsem, že kolem toho bude shitstorm, tak jsem to zkusil.

A jaký to byl shitstorm, wow.

Celé to je totiž rotoscopované a ani trochu to nepřipomíná původní character design.
Stejná postava.


Manga vypadala relativně normálně, jenom ty postavy byly šílený. Tohle vypadá místy až groteskně. Mohl bych řešit, jestli si to neklade za cíl na nás nějak zapůsobit nebo překvapit nás absencí všeho, co bychom mohli považovat za moe. (není tam rozhodně žádná roztomilá postava) Ale fuck that. Je to prostě ošklivý.

That being said, pravděpodobně to ještě ty dva díly zkusím.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 HeroKratz | E-mail | Web | 25. dubna 2013 v 20:05 | Reagovat

Tiež som názoru, že to je veľmi nepodarené dielo. Baudelaira veľmi dobre poznám je to môj vzor. Ale toto je priam urážlivé...ak ťa zaujíma môj názor tak jukni akibu http://anime.akihabara.cz/hodnoceni/anime-strana-1-Aku-no-Hana-2013

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama