První dojem - Valvrave the Liberator

19. dubna 2013 v 17:41 | Happy |  Anime
Valvrave the Liberator je dokonalý příklad seriálu, který je tak retardovaný, až to je vtipný. (Zatímco Guilty Crown je dokonalý příklad seriálu, který je takovou směsicí retardace, až se tomu nemůžete smát a jenom jste nasraní) Tohle se absolutně nebere vážně. Teda, alespoň v to doufám. Na vesmírnou kolonii zaútočí budoucí verze Třetí říše (s przněnou němčinou). Protagonista nalezne ve škole ukrytého mecha, co mu dá vampirické schopnosti. A ten mech má speciální útok, kdy si vrazí do břicha meč, který se tím nějak nabije. What the actual fuck.


Už první díly jsou naplněny absurdně přehnanými zvraty (naprosto typické pro code geass, s kterým sdílí autora) a postavy mají naprosto směšné reakce. (mnohem víc, než takové běžné anime) Vůbec, ty postavy místy ani nedávají smysl, dialogy jsou píčovina a celé to je mentální.


I fucking love it.


Je to skvělá, bezmyšlenková a hlavně vtipná zábava. Mám z toho podobné vibes jako ze zminěného Code Geass. Takový trainwreck, který si na nic nehraje a u kterého se jenom těšíte, co za píčovinu vám ukáží dál.

Also, mecha designy jsou sice spíš fakt ošklivý, ale animace na tom je poměrně dobře. Opening zpívá Nana Mizuki a T.M. revolution.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama