Fuck Microsoft

10. června 2013 v 21:31 | Happy |  Ostatní
Jak jsem zmínil, mám WP8 mobil, konkrétně HTC 8X. Vyjma absence oficiální FB aplikace (a.. well.. možnosti nastavit si vlastní zvuk na SMS) jsem si nemohl stěžovat, displej je špičkový a browsování na tom je vyloženě krása. Fiasko zvané Xbox One jsem tak nějak ignoroval, to přece dělá jiná divize. (Ale proboha, to je monstrózní fiasko) Ne ne, ve WP sekci se snaží a pilně pracují na updatech. Přece jenom ty live tiles jsou i teď fakt skvělé a systém běží dost svižně.


Dneska mě to koplo do prdele.

Začněme teda od začátku. Dneska jsem dostal email povolující design image karty v ČSOB, přečetl jsem si ho na PC i na mobilu. Chtěl jsem nechat stáhnout obrázek, ale to se nějak posralo a házelo to errory. Nevadí. Šel jsem tedy tím lijákem do pobočky žádat o kartu. A hle, v tom mobilu není. Jdu tedy zmaten domů a čekuju Opera Mail. Tam taky není. Nasrán jdu na seznam a tam NENÍ. Chvíli jsem si myslel, že mám schizofrenii.

Bohužel, jenom to posral můj mobil. Obvykle, když stahnete email s pomocí pop3, se vám email na serveru smaže. Všechny programy teda automaticky nechávají kopii na serveru, takže si toho člověk nevšimne. Ale tady se to pomocí posrané synchronizace "omylem" smazalo. Nedokážete si představit, jakou z toho mám teď paranoiu. Jsou všechny moje nové emaily v ohrožení? To abych všechno zálohoval dvakrát.

Fuck this.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama