Letní bilance

24. srpna 2013 v 14:55 | Happy |  Ostatní
Každé prázdniny jsem si stěžoval, že jsem nic neudělal, že jsem je jenom prohibernoval sám v pokoji. Letos to bylo naopak. Už třetí měsíc si přeji, abych konečně mohl spát do dvanácti. Stěží stíhám běhat, nebo vůbec jakkoliv relaxovat. Nikam jsem sice nejel (nepočítaje Horní Bradlo se třídou), ale nemohu tvrdit, že bych se nudil. Jenom běhat jsem začal fakt pozdě, místo předpokládaných 160 kilometrů jsem dal stěží 40. Trošku jsem se patlal s kreslením, jenom abych zjistil, jak směšně moc času bych do toho musel investovat.
  • 27 knih. Hlavně Asimova - Romány o robotech, Galaktické říši a Nadaci, zaslouženě nazýváno nejepičtější (v literálním smyslu) scifi ságou všech dob. Pak dva Hemmingwaye (Stařec a moře, Mít a nemít), Murakami (O čem mluvím, když mluvím o běhání, Sputnik má láska, teď jsem v půlce 1Q84), Neil Gaiman a jeho Americké Bohy (to bylo skvělý), Karel Čapek (Hordubal, Povětroň a Obyčejný život), Alberto Moravia (láska manželská), Ian McEwan (dítě v pravý čas) a dvě Book Girl. Je toho spousta a půlku z toho sebral Asimov. Možná proto jsen nedal tolik ze seznamu knih, který jsem si před prázdninami vypracoval. Do začátku roku bych mohl stihnout Paní Bovaryovou a Solar, možná jednu z WH40k knih.
  • 2 Vizuální novely, Kara no Shoujo a Fate/Stay night, který jsem si vyspoiloval prequelem a který má spoustu skoro nesnesitelných pasáží (ty sex scény byly vyloženě směšný). Ale chápu teda, proč je tak populární. Na obojí jsme dal tak 2 až 3 dny čistého času Pak jsem chtěl (na mé nové facebook mašině za 19 tisíc) zkusit buď Kira Kira, nebo Quartett. Bohužel nic nevyplní díru po Muv-Luv.
  • 2 anime seriály - Hataraku Maou-sama a Gankutsuou, první je poměrně solidní sezónní kousek a druhý zase úžasný must-see.
  • 2 filmy - Dopisy pro Momo s příjemnou myšlenkou a výborným, citlivým zpracováním a Nerawareta Gakuen, který je jenom divný nesrozumitelný clusterfuck postav, pravděpodobně to je fan service pro čtenáře novel.
Do trafiky poslední dobou tolik nemusím, většinou na 3 - 4 hodiny a o víkendu mám volno. Rozhodně to už není plný úvazek jako na začátku. Samozřejmě, autoškola. Bohužel jsem nezvládal dostatečně cvičit, já si jenom lehnu a usnu. Možná bych se měl učit matiku, když je ta vysoká za měsíc. Nemohu se dočkat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yumi ゆみ | Web | 26. srpna 2013 v 16:38 | Reagovat

Ahoj, máš zaujímavý blog ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama