Eww

8. září 2013 v 23:46 | Happy |  Ostatní
Dnes jsem šel spát v 5 ráno. V 9 jsem vstával a šel na food parade (festival jídla), kde jsem mimo jiné vyzkošuel žabí stehno a věci z molekulární restaurace. Poté jsem chtěl jít vyzvednout namalovaného velblouda a přitom i zhlédnout poslední SnK, ale těsně před dveřmi mi volala máma, že mám okamžitě jet na motol, protože na tátu spadlo světlo. To byla pěkná panika. Nakonec to teda nic není, ale já mohl vypsychovaný dorazit na sraz do divadla. Šli jsme na Modlitbu pro Kateřinu Horovitzovou v rámci Vlaku Lustig. Bylo to zadarmo a úplně super. Je to o židovských obchodnících, co se chtějí vyplatit na svobodu a nacisté je přitom postupně víc a víc obírají až jim vezmou všechno. (Slib samozřejmě nesplní) Mělo to bravurní herecké výkony (teda, u té Kateřiny Horovitzové moc nevím..) - Ondřej Kavan byl nejlepší slizký nacistický důstojník, co jsem kdy viděl. To bylo výtečný. Celkově to bylo velmi procítěné, všichni strašně řvali (a my byli v druhé řadě).

Na konci se kvůli "sprše" museli svléknout. U těch starších herců to bylo tak nějak v pohodě, ale nacistický strážník samozřejmě musel pobízet Kateřinu (Denisu Pfauserovou). Nakonec se skutečně kompletně svlékla. Byla fakt pěkná. Nechci vyznívat nějak perverzně, ale byla to přímo 9/10 kunda. Pohled jednou za život (for people like me, that is) Klidně bych s Murakamiovskou pečlivostí popisoval mou mohutnou erekci.

Až na to, že jsem z toho pociťoval jenom zděšení. Nahota v divadle mi teda nevadí, už jsem teda něco i viděl. Nejsem ani kdovíjaký turbopanic, aby říkal "fuj prsa", tím většinou nepohrdnu. Kozy jsou kozy. Ale dneska jsem fakt nemohl. Byl jsem fakt vyšinutý z řevu strážníka ("DĚLEJ SVLÉKNI SE" apod) a po všem tom stresu jsem si nemohl říkat "je to jenom divadlo". Já nevím, svlékala se tam krásná dívka a mně to bylo nepříjemný.

Dnes jsem fakt přecitlivělý.

What am I, a woman?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 attack-on-titans | Web | 9. září 2013 v 17:43 | Reagovat

Píše sa rok 850. Pred sto rokmi sa ľudstvo stretlo s ich prirodzeným nepriateľom- Titánmi. Nikto nevie, čo sú zač a odkiaľ sa vzali. Titáni sa objavili, požierali ľudí a priviedli ľudskú rasu na pokraj vyhynutia. Nakoniec sa ľudstvo zjednotilo a postavilo na svoju ochranu tri hradby: Mariu, Rose a Sinu. Ani tí najväčší Titáni neboli schopní hradby prekonať. A tak nastalo storočie mieru. Ľudia za hradbami zabudli na hrozbu Titánov a žili mieri. No ten nemal trvať večne. Pred piatimi rokmi sa v Shiganshine, okrajovom meste na juhu Hradby Marie, objavil akoby odnikiaľ Kolosálny Titán, ktorý prevyšoval hradby. Titán zničil bránu v Shiganshine a ako sa objavil tak aj zmizol. Cez zničenú bránu sa do okrajového mesta nahrnuli Titáni a povraždili desiatky ľudí. No to bol len začiatok. Krátko po zničení brány sa objavil Obrnený Titán a prelomil Hradbu Mariu. Ľudstvo sa muselo stiahnuť za Hradbu Rose, prišlo o pätinu populácie a tretinu územia. Všetci sa obávajú, že sa Kolosálny a Obrnený Titán opäť vrátia. Svoju nádej vkladajú do nás- vojakov. Sme jediní, kto môže ochrániť hradby a ľudské životy. Pridaj sa k nám, vstúp do Vojenského tábora, preži výcvik a pridaj sa k Vojenskej polícií, Hradbovej posádke alebo Prieskumnej légie. Obetuj srdce ľudstvu, pomôž nám znovudobyť Hradbu Mariu a poraziť Titánov!

2 Batfreak | 9. září 2013 v 21:08 | Reagovat

Tak zaprvé, kompozice tohohle textu je geniální. Od titulku, přes jídlo, až k divadlu to mělo vážně dobrý spád. (Néé, vůbec jsem nečekala znechucení nad smaženými housenkami, VŮBEC.)
A zadruhé, shit happens, man. Don't sweat it.

3 happykiller | 11. září 2013 v 22:14 | Reagovat

[2]: Eh, díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama