Free fall

18. října 2013 v 23:35 | Happy |  Ostatní
V rámci festivalu německých filmů jsem s kamarádkou šel na film Free Fall. Jinými slovy také "ta turbo gay mrdka". Zas k tomu nechci být tak kritický. Je to o policistovi Markovi s těhotnou milující ženou, který se zamiluje do kolegy Kaye. Spolu chodí joggovat z čehož se vyklubal gay sex. A znáte to, spolu poznají svou svobodu a lásku a shit. Bla bla. Problém je v tom, že až na (v druhé polovině) stupňující se šikany ze strany homofóbního kolegy, můžete v klidu zaměnit Kaye s nějakou tajemnou ženou a všechno by bylo stejný. Možná byste byli víc naštvaní, protože tady přece objevuje svou povahu, zatímco tam by lacině podváděl a lhal. A právě proto se na něho jeho žena naštvala, na akt podvádění a lhaní. Ne kvůli jeho homosexualitě.


Líbilo se mi policejní prostředí a ten (poměrně okatý) symbolismus na začátku a na konci. (na začátku nezvládal běhat, ke konci běhal nejrychleji) Jinak byly všechny postavy fakt laciné. Stavím se poměrně neutrálně k neustálému bombardování gay sexem, fakt to bylo každou pátou minutu. Všude kolem nás byly výbuchy smíchu.

No nebylo to dějově nic extra. Minulý rok jsem byl na Barbaře a ta byla skvělá.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tvíďátko | Web | 20. října 2013 v 0:52 | Reagovat

O tomhle filmu jsem ještě neslyšela, což je divné (protože jsem zhlédla skoro každou gay hovadinu)! Nicméně hlavně jsem chtěla napsat, že jsi dopadl ještě dobře. Myslím, že předminulý ročník mezipater se na mě vykašlala kámoška, s kterou tam obvykle chodím a tak jsem přemluvila svého kámoše, ať se mnou jde aspoň na japonský film. NEJHORŠÍ VĚC NA SVĚTĚ (dědečku jsi má femme fatale). Bylo to o rodině, která měla medvěda, KTERÝ MŇOUKAL a všichni se napili myslím, že nějaké nakažené vody či co, která způsobila, že všichni chtěli ojet dědečka. Jeho syn, jeho snacha a ANO, OJEL HO I TEN MEDVĚD :D Vždycky jsem na mezipatrech narazila na super filmy, které měly hlavu a patu a byly vážně významově hluboké a nejen romantické patlaniny.. No tomu kámošovi to už asi nevysvětlím :D

2 Happy | 21. října 2013 v 16:52 | Reagovat

[1]: :D To zní fantasticky! Já třeba nemám koule na japonskou kinematografii, tam vymýšlejí věci z kterých můžu jenom nevěřícně zírat do zdi..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama