První dojem - Kyoukai no Kanata

30. října 2013 v 0:22 | Happy |  Anime
Druhé poměrně očekáváné anime podzimní sezóny je právě KnK od studia KyoAni, které po dlouhé době dělá něco jiného než SOL. Konkrétně se má jednat o temnou fantasy sérii. Kdybych to posuzoval čistě podle mého prvního dojmu, tak bych řekl "to je totální mrdka" a vykašlal se na to. Začátek byl hodně slabý. Už jenom premisa (máte lovkyni démonů/nestvůr/takového svinstva a nesmrtelného míšence démona/nestvůry/takového svinstva s člověkem.) je pěkně špatná. Pak vás trkne do očí hrozná nesympatičnost hlavní dívky (první vzájemná interakce protagonistů je, že ho chladnokrevně probodne a pak se dozvídáme, že na něj pravidelně takhle útočí, aby se trénovala. Wut.) i protagonisty, který je definován hlavně jeho fetišem na brýle. Pak máte siscon-ale-klidně-i-bi postavu a MILF učitelku. To byl hrozně nesympatický cast.


Pak teda frustrující, fake-moe momenty, kdy se v jednu chvíli pohybuje jako smrtící ninja a v druhé zakopne o kbelík nebo udělá podobnou ptákovinu. To není nijak roztomilé.

Toť teda první dojem. Musím přiznat, že ke 4. dílu se to tak nějak zlepšilo, byť vůbec netuším jak. (možná tím, že to začalo být.. dark fantasy) Kyoukai no Kanata je jednoznačně důkazem, že pokud uděláte dost dobrou animaci, tak vám projde jakýkoliv shit. Animaci má nesrovnatelně lepší (pozor, nemluvím o choreografii, jenom jak se to hýbe), než cokoliv jiného tuhle sezónu a jakkoliv to je nuda, vypadá to úžasně. (Od KyoAni jsem měl rád naposledy snad Hyouka a Free) T
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama