Cena za zmrdství

1. února 2014 v 11:57 | Happy |  Ostatní
.. 1000,- Kč, 40 Euro, kreditka, kartička pojišťovny, ISIC (bez kterého mě nepustí do školy), řidičák a mimo jiné i otvírák na lahve. To mě stálo bytí čůrákem. Neztratil jsem to v klubu nebo takovém mundánním shitu, je to mnohem vtipnější (a teda svým způsobem víc zasloužený). Vraťme se ale na začátek.

Byla párty u spolužačky v Narnii (Narnie tomu říkme, protože to je směšně velký a má to komory v komorách). Sliboval jsem (hlavně teda sobě), že přinesu čedar, protože moje láska k čedaru transcendovala pozemské meze. Bohužel jsem selhal. Místo toho jsem tam popostrčil diuse. Jinak se tam děly standardní věci, tj. alkohol, teď poprvé i vodnice (kterou teda už fakt nemusím) a obecně bylo veselo. Kočičí lidé se našli, já zas našel zálibu v kradení ponožek, prostě paráda. Po všech sračkách s trafikou, rozvrhem (kvůli trafice) a mizerným příbuzenstvem to bylo vítané povzbuzení.

Pak jsme šli spát, já byl zas nějak divně zády namáčklej na Tesku, který se tam zase přisral. To už je potřetí, co jsem s ním byl v jedný posteli. Vstali jsme, celí zničení jsme se šli nasnídat a pak nás napadla taková píčovina. Hej, co když autem ujedeme diusovi aby musel jet busem? Hahaha, to je fakt zlý. To bychom neměli. A pak jsme to udělali. Tady nějaká kognitivní disonance strašně nefungovala. Na jednu stranu to můžete brát tak, že jsme přátelé a to si přátelé dělají. Na druhou stranu tohle bude podruhý, co jsem autem zdrhl z oslavy. (Poprvé to bylo u Markovnika, kdy jsem Danovi pozvracel brašnu a pak další den odjel s Viktorem) Tohle asi bude můj odkaz. Číňan, co zdrhá z oslav. Prvním trestem byl fakt, že hned ráno zavřeli Pražský okruh a museli jsme jet centrem. No a pak jsem doma, nemám peněženku a kartáček, ale odmítám vstát od počítače. Je to můj zasloužený trest od Vesmíru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 elwiscomeback | 1. února 2014 v 15:32 | Reagovat

karma ;)

----
Mimochodem mám na Tebe takový dotaz, jakožto evidentně zkušenějšího. Kde nejlépe shánět sošky a figurky?

2 Happy | 2. února 2014 v 1:31 | Reagovat

Nejvýhodnější by asi byl bágl a letenka :) Jinak já obvykle kupuju z CDJapan (jejich markup je značný), nejpopulárnější web je AmiAmi(tam je skutečně všechno), ale já zas nekupuju tak často, abych se s tím obtěžoval. V ČR jsem teda našel web fategate.com a pokud to je opravdový, tak jsou ty ceny hodně slušný. Hlavně, pokud se nebudeš muset sr*t s daněmi a poštou.

3 elwiscomeback | 2. února 2014 v 16:46 | Reagovat

V tom českým nemají Code Geass....musím mít C.C, prostě musím

4 Batfreak | 2. února 2014 v 20:52 | Reagovat

...když už mluvíš o odkazech, fakt mě pobavila představa, že by si tohle za nějakých 20 let přečetly tvoje děti (a teď nemyslím jen tenhle článek).

5 Happy | 3. února 2014 v 16:09 | Reagovat

[3]: Vzhledem k tomu, že to je teď 7 let starý seriál, to bude trošku těžší sehnat novou.. kdo ví, třeba to ty OVA zase nastartují

[4]: Alespoň budou mít dobrý vkus v anime :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama