Quasimodo

23. března 2014 v 12:09 | Happy |  Ostatní
Často jsem se pyšnil tím, že mám mainstream vkus. Nejnižší společný denominátor mě většinou neurazí a prostě mám rád zábavu. Muzikály jsem přímo miloval. Alespoň jsem si říkal, že chápu rozdíl mezi žánry a beru to individuálně. No tak teď jsem byl za čůráka, co zmateně seděl, když celý sál aplaudoval ve stoje. Já nevím, třeba tam všichni četli knihu a viděli reference, nebo něco. Zas musím říct že to skončilo jako v knížce, což je moc fajn, páč ten disney konec mě pořád vosírá. A všechny tanečky, akrobacie a gymnastika byly úžasný. Dvě korby tam dělaly neskutečný triky (prostě se ti dva chlapi jen tak zvedali, what the fuck)

Ale pak ten zpěv.. ty rýmy byly úplně debilní. Teď si na to nevzpomenu, ale nebylo to vůbec příjemné. A text samotný byl fakt kýčovitý. Což jako nevadí, je to muzikál, ale tohle bylo fakt na hraně únosnosti. Nějak to taky byl sled scének, co se střídal a byl spojen nesmyslnými dialogy kterým šlo v poslední řadě stěží rozumět.

Jsem fanda prosté zábavy, ale i prostá zábava by měla být kvalitní. Mám pocit, že celý sál aplauduje ve stoje u každého muzikálu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Batfreak | 23. března 2014 v 22:35 | Reagovat

Ha, já myslela, že když vstanu, tak se dostanu rychleji ven (protože jsem potřebovala okamžitě ven). A oni si ještě dali přídavek. Ufff.
Fakt mi vadí, když nemám ani jednu postavu, která by mě nesrala (až na tu černošku s hárem, DAMN!).
Jo a taky "vrahyně". The fuck?

2 Happy | 28. března 2014 v 23:56 | Reagovat

Shit sucks.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama