E.T. se vrací domů, den pátý

29. června 2014 v 17:04 | Happy |  Ostatní
⦁Další den, kdy jsem vstával brzo. Dneska jsme totiž jeli na statek/villu tety. Hned po příjezdu teda pomocníci do auta naložili strašný množství zeleniny, bylo to jako farmville. Pak jsme se procházeli po 4 hektarech půdy a trvalo to skoro hodinu. Jedli jsme v nedalekém letním domě (bude jich tam víc..) další absurdní hostinu. A pak bla bla bazén bla bla rybníky bla bla soukromá diskotéka a takový nudný věci.
⦁Vrchní hlídač studoval 6 let práva v Německu a pak ty práva učil ve Vietnamu. Kde jenom ty lidi bere??
⦁Poté jsme se vrátili do luxusního apartmánu a hned šli do centra Hanoie. Je to obrovské tržiště a úplně jsem čuchal obíraný bělochy (pardon). Fakt nerad handluju s obchodníky, takže jsem si nic nekoupil, ale bylo úžasný se na to dívat. Lákali skutečně agresivně. Těch 30 něco ulic se totiž dělí podle služeb. Máte tedy ulici na boty, ulici na šperky, ulici na nádobí, zavazadla... Bylo to fascinující. Rovněž jsou všechny motorky zaparkované na chodníku, takže chodci museli normálně jít na silnici spolu s provozem. To je doteď hrůzostrašná zkušenost.
⦁Obešli jsme jezero Hoan Kiem, fotili želví ostrov, prošli a projeli jsme toho mrtě. Všude byly hot asian chicks. A to mi bolestivě připomnělo, že nemám asian body size.
⦁Dokonce jsme šli do vodního loutkařství. To bylo divadlo, kde na jevišti byla..voda, kde chodily loutky. A byl tam zpěv se živou kapelou. Půlku hry jsem přemýšlel, jak je ovládají (překvapivě tam je pod vodní hladinou tyč) a druhou půlku jsem zase přemýšlel, co to kurva říkají.
⦁Večer jsme šli do další restaurace, má 21 měsíční neteř mě má fakt ráda a nechce beze mě jíst. A když jí, tak se na mě kouká. Je to zlatíčko.
⦁Objevil jsem televizi. V koupelně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama