E.T. se vrací domů, den třetí a čtvrtý

28. června 2014 v 12:48 | Happy |  Ostatní
3.
⦁ Dnes mě vzbudil fakt bídný valčík. Zapomněl jsem, že lidé vlastně musí pracovat. Strýc se živí učením dětí na klavír, asi tak 7 dětí denně. Je to docela fuška.
⦁ Jasně, že jsme dělali totální hovno. Já a oba strýcové jsme vybrakovali lednici, všechno osmažili a pak to jedli s pivem. Pak byla odpolední siesta, protože well, ono to fakt jinak nejde přežit. Pekelný horko.
⦁ Vzbudil mě jekot z pekla. Vrátili se mí bratranci (6 a 4 let) a začal deathmatch. Všemožně na mě lezli a mlátili mě polštářem. To poněkud zjednodušilo představování. Jednoho z nich jsem uplatil angry birds, druhého jsem zvedal overhead pressem a po hodině byl klid. Veškerá moje aktivita se soustředí na spaní a hraní si s dětmi.
⦁ Pak přišel mladší-starší bratranec. Je sice o 4 měsíce starší, ale musí dělat, že jsem starší já, protože je starší moje máma. Vietnam. 7 Let jsem ho neviděl a nevěděl jsem, jak se k němu chovat, ale byl prostě "sup, bro" a bylo to v pohodě. Rodina je super. Bavili jsme se o manze, american pie a ukazoval mi na facebooku russian singles a scandinavian girls.
⦁ Večer ke mně vlezl šestiletý bratranec. To bylo naprostý peklo. Každý 3 hodiny jsem se vzbudil a kontroloval ho, jestli mu není zima. (pač jsme nastavili klimošku) Ta paranoia naprosto nejde vydržet. Ráno jsem byl v úplným hajzlu.
4.
⦁ Navštivili jsme rodinu z tátový strany. O těch mluvím tuze nerad. A oni jsou vůbec důvod proč jsem do Vietnamu kdovíjak nechtěl. Pod rouškou společné krve by na mně jenom parazitovali. To není jenom o penězích, nebo vzdělání, nebo slušném chování. Buzerovali mě, abych se potom nastěhoval do vietnamu a bavil se s jejich synem (který je teď v čechách pravděpodobně ve vězení). Prostě předstírám, že neexistují.
⦁ Taxikář na nás štěkl 17 tisíc. To je 17 korun. Tyvole. Ráno jsme měli křepelčí vejce za 6kč. Některé věci tu jsou absurdné levné. Některé zas stojí stejně jako v ČR (tedy jsou na vietnamské poměry směšně drahé)
⦁ Byli jsme v supermarketu. Cola (byť, pravda, 390ml) za 6 korun. 4 jablka z "Nového Zélandu" za 140 korun. Maso tak za 60. Nudle za 4. Pocky za 16. takový malinkatý balíček třešní za 400. Já ty ceny absolutně nechápu.
⦁ Nevešel jsem se mezi regály u nudlí. Byl to fakt pohled. U pokladem jsem si všiml, že převyšuju všechno. Naštěstí jsem si byl schopen ulovit několik asijských (a ruských??) sladkostí.
⦁ "Levné a kvalitní" vietnamské boty nebyly levné, ani kvalitní. Vlastně stály úplně to samé, co v ČR. Musíme se asi podívat mnohem důkladněji.
⦁ Děcka mi říkají robote a střídavě mi sedí na ramenou. Ten nahoře pak hází polštář na toho dole. V 35 stupňovým horku to je pekelný. U dětí fakt boduju.
⦁ Dnešní doprava: Čtyři chodci stojící UPROSTŘED silnice, dva cyklisti též uprostřed, jedoucí v PROTISMĚRU a jeden náklaďák, co se musel otočit a tím zablokoval úplně všechno. Naprostý kolaps vší civilizace, byla to jenom obrovská kakofonie houkátek. Takhle si představuju červené krvinky, když má někdo infarkt.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama