E.T. se vrací domů, den šestý a sedmý

1. července 2014 v 17:54 | Happy |  Ostatní
6.
⦁ Dnes jsem měl vstát v 6 ráno. Vstal jsem v 10:50. Šli jsme se podívat na nejstarší univerzitu ve Vietnamu a to bylo tak nějak všechno. Odpoledne jsem plaval v bazénu u apartmánu.
⦁ Večer jsem si hrál s neteří, přinášela mi ovoce z talíře mé mámy, vždycky jí přitom pozorně sledovala a hmátla, když se máma nedívala.
⦁Před spaním jsem s bratrancem čekoval mobily, ve vietnamu jsou tak o třetinu levnější. Mé HTC 8X je tam překvapivě populární, hlavně protože stojí v přepočtu 3800kč.

7.
⦁ Dnes jsem šel nakupovat s mámou, sužovalo mě hrozné dilema, jestli si těch polo triček koupit víc (páč jsou levný jak svině a fakt hezký), protože teď jsem o číslo větší, než obvykle, a to je mi pak nepříjemné je kupovat. Oh well.
⦁ Jeli jsme rovněž vietnamským busem. Zastavuje přímo na silnici, takže se nastupuje a vystupuje fakt hekticky. Platí se jednotné vstupné 7 korun a má to skvostnou klimatizaci.
⦁ Koupil jsem pohledy. Upřímně řečeno netuším, co na takový pohled psát, tak snad se mí zkušenější přátelé-cestovatelé nenaštvou.
⦁ V knihkupectví mi řekli, že mangu rozhodně nemají. Ale pak jsem se tomu chlapovi podíval na nohy a u nich bylo hned 50 svazků Conana a one piece. Fuck you.
⦁ Stavili jsme se café, kde byla specialita "toast s máslem a cukrem" za 20 000, tak jsem si to objednal. Beurre sucre, motherfucker. Místo toho jsem dostal toast, máslo a cukr, ať si to namažu a posypu sám. Dost mě to pobavilo.
⦁ Odpoledne přišla fake sestřenice. Z doteď nejasného důvodu jsem byl úplně paralyzován a nezmohl se celý večer ani slovo. Měl jsem v hlavě úplné prázdno. Je docela hezká. Takové problémy většinou skutečně nemám, tohle bylo poprvé. Byl to podobný autismus, jako má jedna moje kamarádka, kdy prostě nic neřekne a je mimo. Bože. Snad to není nakažlivý. Teď zas na týden (bez ní) odlétám do Hue, takže jí stejně neuvidím, ale mám takový zvláštní strach.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama