Gunpla - HGUC 1/144 Gundam NT-1 "Alex"

19. ledna 2015 v 0:03 | Happy |  Ostatní
I letos jsem dokázal, že zkouškový je nejlepší období na čtení a sledování filmů. Vlastně je skvělé na dělání všeho kromě učení se. V pátek jsem dal nejtěžší zkoušku ze statistiky a tak jsem se rozhodl zase postavit další model. (Mé příští hobby musí být pletení, to je doufám levnější)


Je to Gundam Alex z OVA série 0080: War in the pocket. (Ta patří mezi to nejlepší, co Gundam může nabídnout) Alex je úplně první model, co pilotoval protagonista. Dokonce protagonistka! Christina Mckenzie byla mezi gundam piloty unikátní v tom, že nebyla autista, ale naopak docela v pohodě. Nejvíc mě na něm zaujaly jeho signature weapons, rotační kulomety schované v předloktí.

Model samotný je bohužel starší. Což mi nevadilo u GMů, protože jsem s tím začínal. Ale teď, když už jsem měl Stark Jegana, to jde bolestivě znát. Rameny nemůžete hýbat dopředu a dozadu, celá paže může občas vypadnout, má to divně velké ruce, štít nedrží úplně.. Je to holt místy slabší. Což je nepříjemné, neboť za to platíte stejný poštovný a daně.


Bandai k tomu přidal pušku a štít, která nebyla v seriálu.


Tady vypadá ve své full armor konfiguraci. Podle mě takhle vypadá ohavně. Taky se zakryje většina jeho trysek a nemůže používat žádné zbraně kromě toho bezbarvého meče. Mimochodem to je úplně poslední model, co měl bezbarvý meč. Meh.

Po samolepkách.
Hurf durf.
Stavění samotné bylo decentní a po menší práci to i vypadá decentně. Tentokrát jsem posral "jenom" nálepky na noze, takže jsem s prací víceméně spokojen. Co mi zbývá, no, příští dávka bude asi Jesta, base jabber a geara doga. Věsměs nový modely. A full armor Unicorn. Shit nigga.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama