První dojem - Ore monogatari!

27. dubna 2015 v 1:09 | Happy |  Anime
Chvíli jsem si myslel, že tuhle sezónu nebudu mít první dojem na nic, ale přece jenom se dva, tři kousky našly. Ore Monogatari jsem už kus četl jako mangu (a do teď uvažuji, jestli si to koupit, nebo ne) a měl jsem to docela rád. Byla to atypická shoujo romance. Protagonista Takeo je totiž obrovská gorilla, co je neustále friendzonovaná ostatníma. Má extrémně atraktivního kamaráda Sunu, do kterého se zminěné holky většinou zabouchnou. Jednoho dne zachrání Takeo malinkatou Yamato před úchylem ve vlaku od té doby se k nim Yamato neustále přidává.

Zkušenosti Takeovi napoví, že jde zase po jeho hezčím kamarádovi, a tak se jí rozhodně fandit, ačkoliv se do ní na první pohled zamiloval. Teď byste čekali víc utrpení a melodramatu, ale ono ne. Je to nedorozumění, co se po třech dílech vyřeší! A Suna není nějaký chladnokrevný hajzl, ale naopak nejlepší kámoš. (Všechny holky, co se do něj zamilovaly, posílal do hajzlu, protože pomlouvali Takea. Shit nigga.) Dokonce tam ani není znásilňění (teda, doufám), nečekaná smrt způsobena dlouhodobou nemocí, či milostný trojuhelník. Celé to je o tom jednom. O lásce.

Což je.. nečekané. Dalo by se říci naivní, ale ono "temné shoujo" (se slzama a atraktivním sadistou) je svým způsobem taky docela kýč. Někomu to může přijít dost přeslazené a moc růžové, ale já to mám zatím docela rád. Je to příjemný oddych.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama